EnglishTurkish
EnglishTurkish

Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent, TRT Erzurum Radyosunun Konuğu Oldu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, TRT Erzurum Radyosunda yayınlanan “Doğunun Sesi” programına canlı yayın konuğu olarak Üniversitemizi ve Erzincan şehrini tanıttı.

“Anadolu’da Bir Dünya Üniversitesi” özülküsüyle yola çıkan Üniversitemizin, Erzincan’a ve bölgeye hizmet için kurulmuş olduğunu belirterek programa başlayan Rektör Prof. Dr. Levent, üniversitemizin tarihçesinden ve mevcut imkânlarından bahsetti. Üniversite ve şehrin öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olduğunu kaydeden Rektör Prof. Dr. Levent, üniversitedeki mevcut imkânların daha da gelişmesi için gerekli çalışmaların yapılacağına değindi.

Kampüs üniversitelerin avantajlarına değinen Rektörümüz,  Yalnızbağ Yerleşkemizin öğrencilerimizi rahat edebildiği, her türlü sosyal ihtiyaçlarının karşılanabildiği sıcak bir ortam olarak hazırlanılan bir kampüs olduğuna dikkat çekti.

Son olarak Üniversite tercihi yapacak olan öğrencilere tavsiyelerde bulunan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent; “Öğrencilerimizin öncelikle kendi yapılarına uygun ve istihdam alanları geniş olan bölüm ve programları tercih etmeleri gerekiyor. Bizlerde bu yıl tercih yapacak olan tüm öğrencileri Üniversitemize bekliyoruz” dedi.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email