EnglishTurkish
EnglishTurkish

Tıp Fakültesi ile Kalite Toplantısı Yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kalite Güvencesi Sistemi kapsamında iç paydaşların (akademik personel, idari personel ve öğrenci) görüş ve önerilerinin yer aldığı memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilmesi ve analizi hususunda, Kalite Koordinatörlüğü tarafından birim bazında Tıp Fakültesi ile kalite toplantısı gerçekleştirildi.

Kalite Koordinatörlüğü üyesi ve aynı zamanda Sağlık Bakanlığı Kalite Denetçisi Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız tarafından yapılan sunumda, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci,  Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. A. Mecit Kantarcı, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız, Tıp Fakültesi Öğretim üyeleri ve Kalite Koordinatörlüğü üyelerinin  yanısıra  Tıp Fakültesi araştırma görevlileri ve öğrenci temsilcilisi yer aldı.

Toplantıda üniversitemiz kalite güvence sistemi ve kalite faaliyetleri  konusunda  bilgilendirilme yapılarak anket sonuçlarından elde edilen geri bildirimler doğrultusunda yapılacak olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email