EnglishTurkish
EnglishTurkish

Kalite Koordinatörlüğü Tarafından Rektörümüze Memnuniyet Anketleri Değerlendirme Sunumu Yapıldı

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Kalite Güvencesi Sistemi kapsamında iç paydaşların (öğrenci, akademik ve idari personel) görüş ve önerilerinin yer aldığı memnuniyet anketlerinin genel değerlendirilmesi ve analizi hususunda, Üniversitemiz Kalite Koordinatörlüğü tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent’e sunum yapıldı.

Kalite Koordinatör Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi M. Kürşat Öksüz tarafından yapılan sunumda, Rektör Yardımcısı ve Kalite Koordinatörü Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Kalite Koordinatörlüğü Uzman Üyeleri Öğr. Gör. Nursel Kuyrukluyıldız, Öğr. Gör. Y. Volkan Baysal ve Öğr. Gör. Nilgün Nursu Tekay yer aldı.

Toplantıda anket sonuçlarından elde edilen geri bildirimler doğrultusunda yapılacak olan iyileştirme faaliyetleri görüşüldü. Ayrıca 2020 yılında yapılan anket sonuçlarına göre gerçekleştirilen iyileştirme çalışmalarının 2021 yılında yapılan anket sonuçlarına olumlu yansıdığı görüldü. Toplantıda ayrıca anketlerin birim bazında değerlendirilmesinin yapılacağı birim ziyaret takvimi ve programı Rektörümüz ile paylaşıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek başarılı çalışmaların artarak devam etmesi temennisinde bulundu.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email