EnglishTurkish
EnglishTurkish

Amatör Spor Haftası’nda Sporculardan Rektörümüze Ziyaret

3 – 9 Ekim 2022 tarihleri arasında kutlanacak olan Amatör Spor Haftası münasebetiyle, Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Erzincan İl Başkanı Emin Turan, çeşitli spor dallarında ulusal ve uluslararası düzeyde dereceye giren sporcular ve antrenörler Rektörümüz Prof. Dr. Akın Levent’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Burak Mumcu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Erzincan İl Başkanı Emin Turan 3-9 Ekim 2021 tarihleri arasında Erzincan’da gerçekleştirilecek “Amatör Spor Haftası” etkinlikleri hakkında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e bilgi verdi ve amatör spora verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sporda ilimizdeki her başarının ülke sporuna katkı anlamına geldiğini kaydeden Rektörümüz de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erzincanlı Milli Sporcuların müsabakalarda büyük bir başarı gösterdiğini ifade etti ve bu başarılarından dolayı il yönetimini, antrenörleri ve sporcuları tebrik etti.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Email