ArabicEnglishPersianRussianTurkish
ArabicEnglishPersianRussianTurkish

667 KHK Kapsamında Kayıt Yaptıran Öğrencilerin 2020-2021 Güz Yarıyılı Harç Ödemeleri

667 Sayılı KHK ile kapatılan Vakıf Yükseköğretim Kurumları öğrencilerinden, ÖSYM tarafından Üniversitemize yerleştirilip kayıt yaptıranların 2020-2021 eğitim-öğretim yılı  ücretleri TÜFE oranında artırımlı olarak hesaplanmış olup,

*Öğrenciler öğrenim ücretlerini  öğrenci numaraları ile Türkiye’deki Halkbank Şubesi ATM’lerinden, Veznelerinden ya da Halkbankası interaktif bankacılık şubesi   üzerinden yatırabileceklerdir.

*Öğrencilerin öğrenim ücretlerini kesinlikle  öğrenci numaraları ile yatırmaları gerekmektedir. Havale veya EFT yöntemiyle yapılan ödemelerde, yatırmış oldukları tutar otomasyon sistemine yansımadığından, öğrenciler otomasyon sistemi üzerinde borçlu gözükeceklerdir.

*Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından belirlenen ödeme şekline göre  öğrencilerin öğrenim ücretlerini ay bazında  ve 9 taksit halinde yatırması gerekmektedir.

*Öğrencilerin, öğrenim ücretlerini   en geç her ayın  20’sine kadar yatırmaları gerekmektedir.

*Öğrencilerin, öğrenim ücretini yatırdıktan sonra banka tarafından verilen dekontu saklamaları gerekmektedir.

667 KHK kapsamında kayıt yaptıran öğrencilerin 2020-2021  Eğitim Öğretim  yılı  harç miktarlarına ulaşmak için tıklayınız.

TÜFE artış oranın belirlenmesi ile ilgili olarak Yükseköğretim Kurulu Başkanlığından alınan yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email